EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Loterii nechtějí

Ve středu může skončit série o 3. místo v ŽBL. Tým KP Brno vede 2:1 na zápasy a pokud uspěje v nymburském Sportovním centru, tak bronzem ještě vyšperkuje parádní sezonu. Začátek v pořadí čtvrtého utkání je v 18.30 hod. 


Nymburk ale touží po vyrovnání a pátém rozhodujícím utkání. "Je nutné, abychom udrželi koncentraci celých 40 minut. Jen plněním dohodnuté taktiky vrátíme sérii ještě jednou do Brna," narážel nymburský trenér Dan Kurucz na nepovedený závěr svého družstva ve třetím duelu v hale Vodova. 


Brňanky si na Velikonoce odpočinuly od basketbalu jen chvíli, v sobotu hrály, v pondělí už zase trénovaly. Všechny hráčky KP vědí, že páté střetnutí (byť doma) by bylo loterií, kde ani tak nerozhoduje basketbalové umění, ale nervy... Proto je třeba ve středu pořádně zabrat a nenechat protivníka přemýšlet o možném pátém souboji! 


 


 

Loterii nechtějí