ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

SPP nadále hlavním partnerem KP!

O další dva roky byla prodloužena reklamní spolupráce mezi KP Brno a SPP CZ, a.s. - dceřinou společností Slovenského plynárenského průmyslu, která dodává zemní plyn téměř 1,3 milionu zákazníků od domácností, až po velkoodběratele.


Vedení společnosti sledovalo úspěšné učinkování klubu v loňské sezóně a svým plněním pokrývajícím následující dvě sezóny se SPP opět stává jedním z hlavních partnerů oddílu.


"Dlouhodobé spolupráce s SPP si nesmírně vážíme a jsem rád, že vede k oboustranné spokojenosti. V době pro sport v ČR velmi nejisté je to spolu s oddanými lokálními partnery, městem Brnem a Jihomoravským krajem určitá jistota základního zabezpečení celkového chodu oddílu", doplnil královopolský předseda R. Foltýn

SPP nadále hlavním partnerem KP!