ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Dudáčková s Holubovou do KP

Dvojice sedmnáctiletých jihočeských nadějí - Ludmila Dudáčková (P/K) a Barbora Holubová (P) oživí ženskou soupisku KP Brno a vydatně posílí nově se tvořící tým extraligových juniorek.


Obě basketbalistky podepsaly v KP čtyřleté smlouvy a přesně zapadají do vytyčené koncepce nového trenéra Davida Zdeňka, který chce tyto typy mladých hráček (v tomto případě už vydatně ošlehané zápasy ŽBL v dresu Strakonic) nadále rozvíjet.


Výhodou při jednáních byl fakt, že obě hráčky trenéra (žen i U19 v jedné osobě) dobře znají, i proto byly ochotny v tomto věku udělat tak razantní krok ve své kariéře. O vysoké basketbalistky je dlouhodobě nouze, takže je to i dobrý vklad pro královopolskou budoucnost.

Dudáčková s Holubovou do KPDudáčková s Holubovou do KP