ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Šujanová se vrací z Turecka do KP!

Edita ŠUJANOVÁ se po roce vrací do Králova Pole, kde po příchodu ze Slavkova hrála od svých 13 let a mimo svůj basketbalový přínos by měla rozdávat zkušenosti mladším spoluhráčkám i královopolskému potěru!


V minulé sezoně Edita (32, 190) nastupovala v silné turecké lize za tým Adana ASKI, který se pohyboval ve středu tabulky. Odehrála všech 26 utkání, průměrně byla na hřišti 25 minut.


Po roční pauze tedy bude královopolská odchovankyně nastupovat za KP Brno, pomůže v ŽBL i EuroCupu (losuje se v úterý). Edita má samozřejmě reprezentační zkušenosti (vicemistryně světa), v kariéře se může chlubit  starty v Eurolize, hrávala v ní za IMOS i USK, navíc i v maďarském Gyoru.

Šujanová se vrací z Turecka do KP!