ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Milena Prokešová-Steffanová do KP!

Jedna z nejzkušenějších hráček ŽBL Milena Prokešová-Steffanová (5761 ligových bodů) doplní hráčský i realizační tým KP Brno!


Šestatřicetiletá odchovankyně Benešova (již v 17ti letech nastupovala v Kralupech k prvním ligovým zápasům) přichází do KP z Trutnova, kterému v poslední době pomohla jako kapitánka ke dvěma ligovým medailím.


V královopolském dresu bude tato elitní střelkyně nejenom hrát a předávat svoje zkušenosti mladším, ale také plnit roli profesionální masérky. Její šikovné dlaně si už vyzkoušela i řada českých reprezentantek...!


Zajímavý rozhovor s nejnovější posilou KP Brno je na webovém portálu idnes - ZDE: http://sport.idnes.cz/basketbal-prokesova-trutnov-brno-dlb-/basket.aspx?c=A170719_100152_sport-basket_cig

Milena Prokešová-Steffanová do KP!Milena Prokešová-Steffanová do KP!Milena Prokešová-Steffanová do KP!