EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP zahájilo novou sezonu

Nová sezona pod ženskými koši se pomalu rozjíždí, basketbalistky KP Brno (ženy, juniorky, kadetky) se sešly v pondělí na stadionu Pod Palackého vrchem. Začala jim ne zrovna oblíbená část přípravného období - nabírání kondice.


Tréninky v prvním týdnu vede asistent trenéra žen a kondiční specialista Pavel Prokeš, hráčky pohybové aktivity v areálu VUT střídají s přípravou s míčem v halách Vodova. Vedle obvyklých opor (ovšem už bez Peckové, budoucí maminky Sládkové a cizinek) se hlásily i nové tváře.


Z Turecka se vrací pivotka Šujanová, Trutnov za Brno mění zkušená Prokešová, rozehrávačka Andělová přichází z Hradce, nadějné Dudáčková a Holubová ze Strakonic, po vážném zranění se zapojuje Bubeníková. Kádr A týmu ještě není uzavřen - do přípravy se zapojila také dříve nymburská Monika Verlíková, zájem působit v Králově Poli a zahrát si EuroCup mají i další basketbalistky.


Ligu začne družstvo KP v sobotu 23.9. v Praze s mistrovským USK, generálkou na boje v ŽBL bude turnaj v Polkowicích (14.-16.9).

KP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonu