ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP zahájilo novou sezonu

Nová sezona pod ženskými koši se pomalu rozjíždí, basketbalistky KP Brno (ženy, juniorky, kadetky) se sešly v pondělí na stadionu Pod Palackého vrchem. Začala jim ne zrovna oblíbená část přípravného období - nabírání kondice.


Tréninky v prvním týdnu vede asistent trenéra žen a kondiční specialista Pavel Prokeš, hráčky pohybové aktivity v areálu VUT střídají s přípravou s míčem v halách Vodova. Vedle obvyklých opor (ovšem už bez Peckové, budoucí maminky Sládkové a cizinek) se hlásily i nové tváře.


Z Turecka se vrací pivotka Šujanová, Trutnov za Brno mění zkušená Prokešová, rozehrávačka Andělová přichází z Hradce, nadějné Dudáčková a Holubová ze Strakonic, po vážném zranění se zapojuje Bubeníková. Kádr A týmu ještě není uzavřen - do přípravy se zapojila také dříve nymburská Monika Verlíková, zájem působit v Králově Poli a zahrát si EuroCup mají i další basketbalistky.


Ligu začne družstvo KP v sobotu 23.9. v Praze s mistrovským USK, generálkou na boje v ŽBL bude turnaj v Polkowicích (14.-16.9).

KP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonuKP zahájilo novou sezonu