EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Triumf KP a Havířova

V halách Vodova se uskutečnil už 11. ročník tradičního turnaje mladých basketbalistek, do Brna přicestovaly výpravy ze tří zemí (ČR, SR a Maďarska). V kategorii juniorek zvítězilo družstvo pořádajícího KP Brno, mezi kadetkami vybojoval nejcennější pohár Havířov.


Nově se tvořící tým trenéra Davida Zdeňka ani jednou nezaváhal a v předčasném finále kategorie U 19 udolal sousední SŠMH 62:60. Kadetky KP na třetí místo odsunula těsná porážka se Slovankou 66:68, suverénem turnaje byl Havířov. 


Výsledky JERSEY CUP (11. ročník) - memoriál M. Šilhana (6. ročník), juniorky: 1. KP Brno 8, 2. SŠMH 7, 3. S. Turá 6, 4. Gyor 5, 5. Ružomberok 4, All stars: Uramová (Ruž.), Moravčíková (S. Turá), Szotková (SŠMH), Rozmán (Gyor) a Večeřová (KP, MVP turnaje), kadetky: 1. Havířov 8, 2. Slovanka 7, 3. KP Brno 6, 4. SŠMH 5, 5. Gyor 4, All stars: Keita (Gyor), Pogányiová (SŠMH), Škápíková (KP), Hálová (Slovanka) a Paťorková (Havířov, MVP turnaje).


V rámci turnaje se představily i ženy KP, v prvním přípravném utkání v nové sezoně zdolaly sousední MK Technic 111:54. Zahrál si celý kádr, chyběla pouze Kopecká, která se vracela z Univerziády. Střelecky se dařilo Lančové, která dala 17, Andělová přidala 15 bodů, za hosty Zítková zaznamenala 16 bodů.

Triumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a HavířovaTriumf KP a Havířova