ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Duel pohárových zástupců

Druhým soupeřem KP Brno v přípravě na blížící se start  ŽBL bude Nymburk. Souboj eurocupových zástupců začíná ve středu 6.9. v hale Vodova v 18.25 h.


Středočešky pozměnily kádr, k ligovým medailím je potáhnou běloruská rozehrávačka Tarasava  (působila i ve VŠ) a Krystal Vaughn, ještě vloni opora Slavie a nejlepší střelkyně ŽBL! Obě se představí i v Králově Poli.


"První utkání nové sezony hrajeme v Brně, předpokládám, že to bude od nás hodně syrový výkon. Jedeme na Moravu rádi, ale nechci si od toho moc slibovat, nebudu dělat žádné závěry, ať vyhrajeme nebo prohrajeme," řekl nymburský kouč Dan Kurucz. Tým KP má už za sebou páteční derby s MK Technic (111:52).

Duel pohárových zástupců