ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Čajky letí pod Špilberk

Dalším soupeřem basketbalistek KP Brno v přípravě budou v pátek 8.9. Piešťanské Čajky (18). Ambiciózní slovenský tým se chystá na kvalifikaci Euroligy s Polkowicemi (KP prověří polský tým v příštím týdnu), v Brně si zahrají Čajky ještě v sobotu s Basket Žabiny. 


Oba páteční soupeři mají za sebou dva přípravné zápasy, družstvo KP porazilo MK Technic a prohrálo s Nymburkem, Čajky mají na kontě vítězství a prohru se Šoproní. Trenér Pospíšil má k dispozici pětici zahraničních posil, z toho dvě z ČR - Bartákovou a Kašpárkovou, dále vysokou chorvatskou veteránku Podrug a Američanky Smith (působila v IMOSu) a Boyd.


V minulé sezoně Čajky vyhrály domácí pohár, byly stříbrné v extralize a druhé ve Středoevropské lize, když v památném finále v hale Vodova nestačily právě na kolektiv KP!

Čajky letí pod Špilberk