ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Trápily slavný tým

Dramatický souboj svedly basketbalistky KP Brno na přípravném turnaji v Polkowicích s domácím CCC. Ještě po třiceti minutách byl stav 50:50, v koncovce se štěstí přiklonilo k Polkám, které se chystají na kvalifikaci Euroligy.


Polkowice zvítězily ve čtvrtek 67:62, když lépe začaly (31:15). Jenže pak zavelela sedmi body v řadě k obratu Prokešová a stíhačka přinesla ovoce (44:45). Bodové přetahování nakonec vyznělo pro CCC, ale Brňanky slavnou "družinu" hodně potrápily.


"Škoda nepovedeného úvodu, ale naše hra pak měla stoupající úroveň, bojovalo se týmově a oproti středečnímu tréninkovému utkání se stejným soupeřem jsme zvládli i tvrdost Polkowic. Nebýt hloupých chyb mohli jsme i zvítězit, celkově to byl dobrý výkon," chválil děvčata KP jejich trenér David Zdeněk. Středeční zápas se hrál krátce po příjezdu Brňanek a domácí družstvo vyhrálo 87:56. V pátek se KP střetne s Ostrówem Wielkopolskim.


CCC Polkowice - KP Brno 67:62 (17:9, 35:28, 50:50), body: Babkina 15, Spanou 11, Stankiewicz 9 - Satoranská 20, Burgrová 12, Remenárová a Prokešová 9.

Trápily slavný týmTrápily slavný tým