ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Nábory se vydařily

Den náborů na Kraví hoře i basketbalový nábor KP Brno se vydařily.


Více než 80 sportovních klubů a rekordních více než 5000 dětí - hlásily statistiky z "Kraváku", kde se v rámci spolupořádající UNIE sportovních klubů města Brna prezentoval i stánek KP Brno. Dětem se věnovaly a basketbalové dovednosti jim předvedly také hráčky A-týmu žen Edita Šujanová a Kája Jandová. V odpoledních hodinách navíc všechny potěšila přítomnost Ilony Burgrové.


Při následných basketbalových náborech zorganizovaných v nové hale Vodova, se mladým adeptkám i adeptům basketbalu věnovali všichni mládežničtí trenéři a královopolské kadetky. Výsledkem byly spokojené reakce nejenom dětí a jejich rodičů, ale také spousta přihlášek do basketbalových přípravek - ty začínají fungovat na čtyřech místech v Brně od příštího týdne.


Kénik DO-TO-HO...!!!

Nábory se vydařilyNábory se vydařilyNábory se vydařilyNábory se vydařilyNábory se vydařily