ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Trojkové selhání

Na turnaji v Polkowicích se basketbalistky KP vítězství nedočkaly. Prohrály i s Ostrówem Wielkopolskim 60:68 a skončily třetí. O prvenství rozhodne sobotní duel CCC Polkowice - Ostróv WLKP.


O lepší výsledek se Brňanky připravily v pátek zejména katastrofální střelbou trojek 18/1 (Ostróv WLKP. 24/11!), své způsobila i únava z náročné série v Polsku. "Opět špatný úvod, soupeře jsme postupně přehrávali, ale při mizerné střelbě nepomohl ani zlepšený doskok," řekl trenér KP David Zdeněk.


Ostrów WLKP.- KP Brno 68:60 (25:18, 37:36, 54:48)


Nejvíc bodů: Puss 19, Jasnowska 16 (trojky 4/4) - Burgrová a Šujanová 10, Andělová 9, Satoranská 8.Trojkové selhání