EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
Po vydřené výhře v Žabinách na giganta z Turecka !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Madden za Slavii!

Po víkendovém startu ŽBL se elitní české basketbalistky potkají hned ve středu, kdy je na programu 2. kolo. Slavia i KP Brno v sobotní premiéře shodně neuspěly, nyní se oba rivalové střetnou v Edenu (17).


Zatímco ztráta KP na půdě favorizovaného USK se spíše očekávala, Slavia asi měla v Žabinách vytěžit více než desetibodovou porážku. V Praze na Brňanky bude čekat silný tým, jeho údernou silou jsou Američanky, nepříjemná rozehrávačka Russell, pivotky Bellock a Madden. Ta se k Vltavě přesunula v létě právě z Králova Pole, kde patřila k oporám!


Prestižní duel to bude i pro sestry Andělovy, domácí Andrea  se poměří s hostující Gábinou... Trenér Martin Stavěl se může spolehnout i na Sedláčkovou, Pudlákovou a slovenskou pivotku Felixovou. Basketbalistkám KP se v Edenu aktuálně moc nedaří, v minulých dvou sezonách ho nepokořily.


Brňanky se pomstily na jaře v semifinále F4 ČP, kdy Slavii smetly 101:77. A právě na tento zápas by mohly navázat a začít střádat body na své ligové konto!

Madden  za Slavii!