EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Trenér se vrací do lázní

Na západ republiky se vydají v neděli basketbalistky KP, aby svedly v Karlových Varech souboj s místními děvčaty ve 3. kole ŽBL. Oba soupeři čekají na premiérové vítězství, zatím mají na kontě dvě prohry.


Lázeňský tým v úvodním dějství prohnal doma Nymburk (80:90), následně prohrál na Královce s USK 34:117. Trenér Pavelka po odchodu pivotky Reisingerové spoléha zejména na  Malečkovou, Pohunkovou, Zuzákovou Kušlitovou a Rokošovou, po loňském 8. místě chtějí Karlovy Vary opět do play off.


Nostalgický návrat zažije brněnský kouč David Zdeněk, který ještě nedávno v Karlových Varech působil! Jeho družstvo je favoritem duelu, který začíná v neděli v 16.30 hod. v míčové hale KV Arény. V minulé sezoně celek KP vyhrál doma 91:60 a v odvetě 83:67.

Trenér se vrací do lázní