ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Trenér se vrací do lázní

Na západ republiky se vydají v neděli basketbalistky KP, aby svedly v Karlových Varech souboj s místními děvčaty ve 3. kole ŽBL. Oba soupeři čekají na premiérové vítězství, zatím mají na kontě dvě prohry.


Lázeňský tým v úvodním dějství prohnal doma Nymburk (80:90), následně prohrál na Královce s USK 34:117. Trenér Pavelka po odchodu pivotky Reisingerové spoléha zejména na  Malečkovou, Pohunkovou, Zuzákovou Kušlitovou a Rokošovou, po loňském 8. místě chtějí Karlovy Vary opět do play off.


Nostalgický návrat zažije brněnský kouč David Zdeněk, který ještě nedávno v Karlových Varech působil! Jeho družstvo je favoritem duelu, který začíná v neděli v 16.30 hod. v míčové hale KV Arény. V minulé sezoně celek KP vyhrál doma 91:60 a v odvetě 83:67.

Trenér se vrací do lázní