ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP doporučuje kempy v Podolí, Tišnově i Kyjově

V letošním roce bude basketu o prázdninách zase o trochu více. V Podolí u Brna (se kterým spolupracujeme) nachystali rovnou dva tréninkové příměstské KEMPY BASKETBALOVÝCH NADĚJÍ s názvy MINI pro děti 6-13 let (roč. nar. 2011 - 2005) v termínu 9.7.-13.7. 2018 a JUNIOR pro velké baskeťáky a baskeťačky od 14 do 18 let (roč. nar. 2004 - 2000) v termínu 16.7. - 20.7. 2018.


Na obou kempech se děti mohou těšit na výborné trenérské obsazení (i s některými zástupci z KP Brno) a zajímavé hosty. Přihlášky je možné posílat už teď a najdete je na www.basketbalove-kempy.cz včetně všech podrobností a zajímavostí o kempech.


Další možností v podobném termínu (8.7.-13.7.) je Basket camp v Tišnově pro ročníky 99 - 2006 se Štěpánem Vrůblem a Petrem Bendou. Podrobnosti se dozvíte zde: http://www.basketcamp-tisnov.cz/


Po těchto kempech bude následovat tradiční dvojkemp v Kyjově (více zde: http://www.yu-basket-camp.cz/o-campu/, také s účastí trenérů z KP Brno a na závěr prázdnin velké basketbalové soustředění "Kéniku" v Mikulově a pro nejmenší v Brně (bližší info je na webu jednotlivých kategorií, nebo se informujte u trenérů).


Takže o prázdninách se basketbalově zahálet rozhodně nebude a příští rok je navíc v plánu i královopolský kemp v hale Vodova...!


Kénik DO-TO-HO...!!!

KP doporučuje kempy v Podolí, Tišnově i KyjověKP doporučuje kempy v Podolí, Tišnově i KyjověKP doporučuje kempy v Podolí, Tišnově i Kyjově