EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Dvě finálové reprízy

V pražském sídle společnosti Nilfisk, titulárního partnera Českého poháru v basketbalu žen, byl v úterý rozlosován závěrečný turnaj Nilfisk FINAL FOUR. Ředitel společnosti Marián Pagáč a asistentka trenéra národního týmu žen Veronika Bortelová rozdělili čtveřici účastníků do dvou semifinálových dvojic.


Nilfisk FINAL 4 se uskuteční v neděli 25. a pondělí 26. února ve Sportovním centru v Nymburce. Úterní los rozhodl o tom, že už obě semifinále budou velice zajímavá. V prvním klání (od 15 hod.) dojde na reprízu loňského finálového souboje. V něm Žabiny Brno (tehdy Handicap) přetlačily městského rivala KP 88:81. Letos se do finále podívá jen jeden z brněnských soupeřů.  


Také druhé semifinále (18) Nymburk - Hradec Králové slibuje atraktivní podívanou a vlastně reprízu finále, i když toho z před dvou let. Tehdy se v souboji s hradeckými Lvicemi radoval Nymburk. Domácí by se rádi radovali i letos, navíc když v ŽBL zvládl Nymburk zatím ve všech vzájemných zápasech účastníky Nilfisk FINAL 4 přetlačit.  


„Český pohár začíná být stále více prestižní, protože se při neúčasti USK neví, kdo vyhraje. Navíc máme slušné odměny, když nejlepší tým obdrží prémii sto tisíc korun!, těší se trenér pořádajcíího Nymburku a člen výboru ČBF Dan Kurucz.


Časy pondělních zápasů o medaile budou ještě stanoveny.

Dvě finálové reprízy