ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Společné sledování souboje v Hradci

Společné sledování důležitého souboje královopolských basketbalistek v Hradci Králové je naplánováno v nové hale Vodova na speciálně umístěné velkoplošné obrazovce před VIP salonkem od 16 hodin. Komentovaný přímý přenos TV Comu bude snímán ze tří kamer a společně s dalším zápasem Nymburk-Slávia (13h) by měl být ozdobou 17. kola ŽBL.


Sobotní program v hale Vodova však startuje již v 10 hodin zajímavým utkáním první basketbalové ligy KP Brno B - Nusle, ve kterém se před svým odjezdem do Hradce Králové "rozehrají" i některé hráčky A-týmu. Po obědě se od 13:00 představí královopolské mladší žákyně v extraligovém střetnutí s Pardubicemi a od 15:00 v důležitém utkání s HB Praha i extraligové kadetky.


A po zmiňovaném televizním přenosu elitního týmu KP v Hradci se mohou basketbalu chtiví příznivci ještě přesunout na univerzitní kampus do Bohunic (19h), do Brna totiž dorazí účastník letošní ligy mistrů a několikanásobný mistr republiky - Nymburk...! Pohodlnější fanoušci mohou naopak setrvat v hale Vodova na volejbalový souboj brněnských mužů proti druhému Kladnu (18h).


Odkaz na přenos z Hradce - ZDE: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2017-2018/155271-Sokol-Hradec-Kralove-VALOSUN-Brno.htm


Kénik DO-TO-HO...!!!

Společné sledování souboje v Hradci