ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Extraliga U17: skalp USK...!

Na důležité vítězství elitního družstva žen v Hradci Králové navázaly o tomto víkendu i další královopolské kategorie. Ligový B-tým v dramatických domácích zápasech nejprve v sobotu porazil třetí Nusle a v neděli po prodloužení i druhý Jablonec, čímž se po nevydařeném rozjezdu sezóny dostal už na 7. místo tabulky (na čtvrté ztrácí 1bod...).


Obrovskou senzací skončilo utkání 16. kola EL U17, ve kterém si omlazené kadetky KP Brno připsaly cenný skalp nad dosavadním lídrem soutěže USK Praha, Pražanky tak po prohře v prodloužení zaznamenaly na Vodově teprve druhou porážku v sezoně...! Snad se tento nečekaný úspěch dosažený v bouřlivé atmosféře projeví pozitivně i v dalších bojích o play off.


Rodostný víkend "bílo-zeleného" basketbalu navíc podtrhly výhrou nad Pardubicemi a Prostějovem také mladší žákyně, kterým zatím patří v extraligové skupině B postupové 4. místo na MČR! V příštím týdnu se doma naopak představí extraligové juniorky a starší žákyně, takže i o velké reprezentační přestávce v ŽBL se má královopolský fanoušek na co těšit.


Kénik DO-TO-HO...!!!

Extraliga U17: skalp USK...!