ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP zářilo v Olympijském parku!

Basketbalistky KP Brno v čele s bývalou olympioničkou Ilčou Burgrovou doslova zářily při návštěvě a prezentaci v Olympijském parku na brněnském Výstavišti.


V zimní olympijské kolekci Alpine-Pro nejprve vyrazily na hlavní pódium pavilonu Z k rozhovorům s videoprojekcí, poté byly na dlouhé minuty v obležení zájemců o autogram, podepisovaly se týmové kartičky, rozdávaly se EuroCupové samolepky, permanetky i klubový zpravodaj.


Pak se vydaly v doprovodu hlavního trenéra Davida Zdeňka a manažera Richarda Foltýna do druhého patra, kde všichni navštívili prezentační stánek brněnského Deníku (společné foto na titulku), stanoviště Šárky Kašpárkové a Miši Pogányho (skupinkové focení před olympijskou vesničkou, nebo s Jaromírem Jágrem a Veronikou Vítkovou...!).


Na závěr si pod dohledem profesionálního výčepáka z Bláhovky vyzkoušely správnou techniku čepování plzeňského piva s ochutnávkou a nakonec se za stálého zájmu veřejnosti rozptýlily po areálu vyzkoušet si nástrahy zimních sportů.


Kénik DO-TO-HO...!!!

KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!KP zářilo v Olympijském parku!