ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

V pátek s Ostravou

Po reprezentační přestávce pokračuje ŽBL 18. kolem, KP Brno hostí v pátečním předehrávaném střetnutí v hale Vodova SBŠ Ostrava (17.15). V tabulce pátý domácí celek je jasným favoritem, desátá Ostrava má na kontě pouze tři výhry.


V říjnu zvítězily Brňanky na severu Moravy 75:51. Ostrava dorazí pod Špilberk zřejmě v české sestavě, tedy už bez Američanek. I s nimi totiž v lize moc úspěšná nebyla a tak trenér T. Jány bude sázet na vlastní mládí.  


Družstvo KP trénovalo v dlouhé pauze většinou v neúplném složení, s reprezentačními výběry se připravovaly v rámci kvalifikace ME Šujanová (ČR) a Remenárová (SR).


Pro Brňanky bude utkání se SBŠ poslední a  jedinou přípravou na Final 4 ČP (25.-26.2.).  

V pátek s Ostravou