ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Pohárové vítězky čeká derby

Po Nilfisk Final 4 ČP přichází opět čas ŽBL. Do konce základní části zbývají čtyři kola, bojuje se o co nejlepší umístění před play off. Čerstvé vítězky ČP z KP Brno se představí v neděli v SH Morenda v "malém" brněnském derby s Technikem (od 17 hod.).


Družstvo KP je v ligové tabulce čtvrté a je jasným favoritem, soupeř je poslední, má na kontě jen dvě výhry, které vybojoval ještě v září 2017... V prvním vzájemném souboji v říjnu zvítězil tým KP 96:48.


V řadách Techniku nastupuje několik basketbalistek, které v minulosti působily či působí v hale Vodova v A či B týmu KP (Stehlíková, Šívrová, R. Zrůstová, Titzová, Miszkiel, Číhalová, Zítková, Gašicová). O to větší motivaci vyzrát na favorita domácí hráčky mají!


V hostujícím celku se objeví s číslem 24 nová tvář Sonia Ursu (25, 176 cm). V hale Vodova se představí o víkendu juniorky KP, v extralize je čekají bitvy s Nuslemi (sobota 17.30) a USK (neděle 11:00), i starší žákyně hrající v extralize U15 (sobota 15.00 Jičín a neděle 9.00 Hradec), vše v nové hale. 

Pohárové vítězky čeká derby