ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Na derby i děti z kroužků

Na brněnské basketbalové derby dorazí také děti, jejich pedagogové a rodiče z projektu kroužky na školách.


Společnost Kroužky, regionální pobočka pro Brno a okolí působí v jihomoravské metropoli už 4. školním rokem a zajišťuje společně s městskou společností STAREZ SPORT zájmové kroužky pro děti mateřských a základních škol a postupně se účastní také profesionálních zápasů, které se konají ve městě Brně. Zájmové kroužky se vyučují přímo na půdě MŠ a ZŠ a věnuje se jim zhruba 300 lektorů, kteří v odpoledních hodinách zpestřují volný čas pro téměř 2 500 dětí.


Do haly Vodova by jich podle posledních informací měla dorazit asi stovka a společně s doprovodem budou mít vstup zdarma, děti navíc obdrží klubové suvenýry, zasoutěží si v přestávkové soutěži a po skončení zápasu se vyfotí s královopolskými vítězkami ČP i získanou trofejí. Tak ať se jim u nás líbí a třeba se pro sport pod bezednými koši nadchnou tak, že rozšíří řady některé naší přípravky (Královo Pole, Řečkovice, Bohunice nebo Černovice).


Kénik DO-TO-HO...!!!

Na derby i děti z kroužků