ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Děti z kroužků basket bavil

Zhruba pětatřicet dětí v doprovodu svých rodičů a dvou pedagogů nakonec dorazilo na brněnské basketbalové derby do haly Vodova. 


Domácí pořadatelé pro ně měli připravené eurocupové samolepky, oddílový zpravodaj i kartičky hráček KP Brno. V poločasové přestávce se ve třech skupinách zúčastnily soutěže v hodu na koš o originální hračku společnosti SmartLife, plyšového slona a volnou vstupenku du Jumpparku. Po skončení utkání většina z nich také využila možnost společného focení s královopolským týmem a trofejí pro vítěze ČP.


Podle slov garanta společného projektu Kroužky na školách a StarezSportu Luboše Kaloudy byly děti z celkové atmosféry a hlavně basketbalu tak nadšené, že by si chtěly účast ještě ve větším počtu zopakovat v případném semifinále, takže: Holky bojovat...!


Na četné dotazy o možnosti si basketbal vyzkoušet v některé z královopolských přípravek - uvádíme tyto varianty:


Brno - Královo Pole, stará hala Vodova: pondělí 13:50 - 14:50, čtvrtek 14:00 - 15:00 (trenéři: vicemistryně světa Edita Šujanová a Ilona Burgrová + další hráčka A týmu žen Kája Jandová, tel.: 737/566540, email: kajajandova@seznam.cz)


Brno - Řečkovice, ZŠ Novoměstská: úterý 14:30 - 15:30, čtvrtek 14:00 - 15:00 (trenéři: hráčky A týmu žen Monika Satoranská a Monika Verlíková, tel.: 720/122377, email: m.verlikova@seznam.cz)


Brno - Bohunice, ZŠ Vedlejší: pondělí 16:15 - 17:15, čtvrtek 16:15 - 17:15 (trenérka: bývalá hráčka KP Jana Poláková, tel.: 775/590274, email: janca.polak@seznam.cz)


Brno - Černovice, ZŠ Kneslova: různé možnosti po domluvě s licencovaným trenérem a učitelem V. Minaříkem (tel.: 603/886212, email: zastupce@zskneslova.cz)


Více informací získáte také na webových stránkách klubu www.kpbrnobasket.cz v sekci přípravky, nebo u vedoucího SpS Martina Čermáka, tel.: 775/087010, email: czerma@seznam.cz

Děti z kroužků basket bavil