EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP v týmech Jihomoravského kraje

Basketbalistky KP Brno se dostaly do vybrané desítky vyhlašovaných v kategorii Seniorský tým Jihomoravského kraje za rok 2017.


Na slavnostním galavečeru na brněnském Výstavišti náš klub zastupovala kapitánka Sarah Beránková s manažerem Richardem Foltýnem a za nominaci na sympaťáka roku také Ilona Burgrová v doprovodu Edity Šujanové.


Celkovými vítězi v hlavních kategoriích se stal horolezec Adam Ondra a hokejisté brněnské Komety, v hlasování o sympaťáka roku zvítězila zápasnice Adéla Hanzlíčková.


Naše trio basketbalistek se po vyhlášení výsledků ještě na chvíli přemístilo na raut do druhého patra pavilonu A, poté na schodišti zapózovalo na pár fotek D. Titzovi a pak už spěchalo domů odpočívat před zítřejším zahajovacím zápasem letošního play-off...!

KP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského kraje