ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP v týmech Jihomoravského kraje

Basketbalistky KP Brno se dostaly do vybrané desítky vyhlašovaných v kategorii Seniorský tým Jihomoravského kraje za rok 2017.


Na slavnostním galavečeru na brněnském Výstavišti náš klub zastupovala kapitánka Sarah Beránková s manažerem Richardem Foltýnem a za nominaci na sympaťáka roku také Ilona Burgrová v doprovodu Edity Šujanové.


Celkovými vítězi v hlavních kategoriích se stal horolezec Adam Ondra a hokejisté brněnské Komety, v hlasování o sympaťáka roku zvítězila zápasnice Adéla Hanzlíčková.


Naše trio basketbalistek se po vyhlášení výsledků ještě na chvíli přemístilo na raut do druhého patra pavilonu A, poté na schodišti zapózovalo na pár fotek D. Titzovi a pak už spěchalo domů odpočívat před zítřejším zahajovacím zápasem letošního play-off...!

KP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského krajeKP v týmech Jihomoravského kraje