EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP se valí na Královku...!

Po dvou úspěšných výjezdech do Nymburka, připravilo vedení královopolského oddílu další autobusový zájezd zdarma pro svoje příznivce.


Tentokrát do basketbalové haly Královka (hned vedle fotbalového stadionu Sparty na Letné), ve které se ve středu 25.4. od 18:00 uskuteční první finálový zápas ŽBL mezi evropským gigantem USK Praha a štikou letošní sezóny KP Brno.


Odjezd velkého autobusu (hlaste se na tel čísle 724/835465, nebo na email foltyn.r@volny.cz) je ve 14:30 od haly Vodova.


Na místě už na VÁS budou čekat královopolští fanoušci hlásící příchod přímo z Prahy, předseda se svou osmi člennou skupinou a hlavně i vynikající kapela Žesťové kvarteto...!


I zázraky se dějí - Kénik DO-TO-HO...!!!

KP se valí na Královku...!