ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP se valí na Královku...!

Po dvou úspěšných výjezdech do Nymburka, připravilo vedení královopolského oddílu další autobusový zájezd zdarma pro svoje příznivce.


Tentokrát do basketbalové haly Královka (hned vedle fotbalového stadionu Sparty na Letné), ve které se ve středu 25.4. od 18:00 uskuteční první finálový zápas ŽBL mezi evropským gigantem USK Praha a štikou letošní sezóny KP Brno.


Odjezd velkého autobusu (hlaste se na tel čísle 724/835465, nebo na email foltyn.r@volny.cz) je ve 14:30 od haly Vodova.


Na místě už na VÁS budou čekat královopolští fanoušci hlásící příchod přímo z Prahy, předseda se svou osmi člennou skupinou a hlavně i vynikající kapela Žesťové kvarteto...!


I zázraky se dějí - Kénik DO-TO-HO...!!!

KP se valí na Královku...!