EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Starší žákyně následují mladší...!

Týden po postupu mladších žákyň U14 na MČR do Strakonic (26.-29.4.) - je o tomto víkendu následovaly "last minute" i starší žákyně U15...!


"Nejprve se holky musely probojovat do extraligy a postoupit ze základní části nejhůře ze čtvrtého místa, až na několik zaškobrtnutí jsme se do zmiňované extraligy probojovaly celkem hladce.


Extraliga byla těžkou zkouškou, ve které jsme museli dohnat resty ze základní části. To se nám však podařilo na výbornou (důkazem jsou i 2 vítězství v závěrech zápasů, které jsme zvládli a které nám nesmírně pomohly). Holky v poslední dvojičce ukázaly týmového ducha a řadu pěkných basketbalových akcí.Chceme dokázat, že na MČR nejedeme pouze do počtu, ale že chceme zabojovat o každé vítězství."


Róbert Sivák mladší - Kénik DO-TO-HO...!!!


 


Starší žákyně následují mladší...!