ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Starší žákyně následují mladší...!

Týden po postupu mladších žákyň U14 na MČR do Strakonic (26.-29.4.) - je o tomto víkendu následovaly "last minute" i starší žákyně U15...!


"Nejprve se holky musely probojovat do extraligy a postoupit ze základní části nejhůře ze čtvrtého místa, až na několik zaškobrtnutí jsme se do zmiňované extraligy probojovaly celkem hladce.


Extraliga byla těžkou zkouškou, ve které jsme museli dohnat resty ze základní části. To se nám však podařilo na výbornou (důkazem jsou i 2 vítězství v závěrech zápasů, které jsme zvládli a které nám nesmírně pomohly). Holky v poslední dvojičce ukázaly týmového ducha a řadu pěkných basketbalových akcí.Chceme dokázat, že na MČR nejedeme pouze do počtu, ale že chceme zabojovat o každé vítězství."


Róbert Sivák mladší - Kénik DO-TO-HO...!!!


 


Starší žákyně následují mladší...!