ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

V plné přípravě také mládež KP

O tom, že začaly s přípravou královopolské juniorky společně s A-týmem žen jsme vás již informovali. V tomto týdnu se do předsezonní přípravy zapojily také všechny ostatní mládežnické kategorie KP Brno.


Kadetky U17 společně se žákyněmi U15 pod vedením Róberta Siváka staršího a mladšího využívají dvoufázově starou i novou halu Vodova a zařazen byl také "výběh na Palačáku" pod dohledem nového kondičního trenéra Petra Horáka. Poté bude následovat společné soustředění ve slovenské Myjavě (18.-24.8.).


Nejmladší kategorie U11 - U14 jsou celý tento týden na tradičním soustředění v Mikulově pod dohledem trenérů Markéty Šívrové, Moniky Stehlíkové, Tomáše Bešiny a Petra Konvičky. Po návratu budou pokračovat v areálu haly Vodova, ve kterém je pro ty úplně nejmenší připraveno také příměstské soustředění pod vedením Káji Jandové.


Přípravné období bude zakončeno účastí kategorií U19 a U17 na tradičním domácím Jersey Cupu (31.8-2.9.) - kadetky si ještě před zahájením sezony "odskočí" na turnaj do Gyoru a mladší kategorie do Kyjova na Tubanak.


Přihlášené kategorie a obsazení trenérů pro sezonu 2018/19:


U19 EXTRALIGA - David Zdeněk (Jakub Nevrlý), další možností je hrát ligu U19 za SKB Tišnov a Jiskru Kyjov nebo "nadnárodku" za KP Brno - Šlapanice.


U17 EXTRALIGA - Róbert Sivák st. (Monika, Markéta, Robo ml.), liga U17 - Monika + Markéta (Andrea Kuklová) + "nadnárodka" KP Brno - Šlapanice


U15 LIGA - Róbert Sivák ml. (Andrea Kuklová, Robo st.), U14 LIGA - Andrea Kuklová (Tomáš Bešina)


U13 - Monika Stehlíková, Markéta Šívrová, U12 - Kája Jandová (Tom Bešina), U11 + (U10) - Tom Bešina (Kája Jandová)


Kénik DO-TO-HO...!!!

V plné přípravě také mládež KPV plné přípravě také mládež KPV plné přípravě také mládež KP