ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Madden se těší na nový tým KP

Okamžitě po příletu z New Yorku do Prahy a strastiplné cestě po D1 se staronová posila žen KP Brno Stephanie Madden zapojila do přípravy. Ještě ani neměla vybalené kufry a už ve čtvrtek zvedala činky v posilovně haly Vodova. Přestože pochází ze slunné Kalifornie, tak ji zaskočila evropská vedra, její první přání bylo sehnat větrák...


Stephanie doplnila kádr stříbrného týmu z minulého ročníku ŽBL, spolu s Editou Šujanovou, Anetou Mainclovou, Andreou Sládkovou a Bárou Holubovou bude trápit soupeře pod košem. V Králově Poli působila v sezoně 2016/17 a pomohla k bronzu, potom si odskočila do Slavie, aby se jako druhá nejlepší střelkyně ligy s průměrem 18,35 b. vrátila z Prahy pod Špilberk. 


"Těším se na EuroCup, v lize se na nás bude chtít každý vytáhnout, bude to zajímavé. Družstvo Brna má pro mě řadu nových hráček, i proto jsem přijela už v srpnu, musíme se důkladně poznat a sehrát," řekla třicetiletá americká pivotka.

Madden se těší na nový tým KP