EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Finále na ČT sport!

České basketbalistky do 16 let si zahrají o evropský titul! V semifinále šampionátu v Kaunasu přehrály už podruhé na ME Turecko, tentokrát 48:37. Kadetky jsou dlouhodobě nejúspěšnější mládežnickou reprezentací, což v sobotním finále stvrdí další evropskou medailí.


Závěrečný zápas celého turnaje rozhodne o tom, jakou medaili Češky přivezou domů. Ve finále vyzvou od 20:15 Italky, utkání vysílá přímo ČT sport.


„Ještě nás čeká jeden zápas. Pokusíme se udělat vše, abychom odešli se vztyčenou hlavou. Tenhle tým už ukázal, že dokáže neskutečné věci. Věřím tomu, že vyhrabe všechny síly a ve finále je prodá,“ těší se na vrchol turnaje reprezentační asistent David Zdeněk. Spolu s ním v Litvě reprezentují KP Brno i výborně hrající Zdeňková a rozehrávačka Hajnová.

Finále na ČT sport!