ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Finále na ČT sport!

České basketbalistky do 16 let si zahrají o evropský titul! V semifinále šampionátu v Kaunasu přehrály už podruhé na ME Turecko, tentokrát 48:37. Kadetky jsou dlouhodobě nejúspěšnější mládežnickou reprezentací, což v sobotním finále stvrdí další evropskou medailí.


Závěrečný zápas celého turnaje rozhodne o tom, jakou medaili Češky přivezou domů. Ve finále vyzvou od 20:15 Italky, utkání vysílá přímo ČT sport.


„Ještě nás čeká jeden zápas. Pokusíme se udělat vše, abychom odešli se vztyčenou hlavou. Tenhle tým už ukázal, že dokáže neskutečné věci. Věřím tomu, že vyhrabe všechny síly a ve finále je prodá,“ těší se na vrchol turnaje reprezentační asistent David Zdeněk. Spolu s ním v Litvě reprezentují KP Brno i výborně hrající Zdeňková a rozehrávačka Hajnová.

Finále na ČT sport!