EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Čajky Brňankám neuletěly

Tahákem úvodního dne Jersey Cupu v brněnských halách Vodova byl souboj žen KP Brno s Piešťanskými Čajkami. Domácí tým zápasovou premiéru v nové sezoně zvládl a vyhrál před solidně zaplněnou halou 62:56 (13:15, 29:35, 48:45), nejvíce bodů Madden 11, Stará 9, Sládková, Beránková a Kopecká 8 - Lubin 15.


"Cenné vítězství nad tradičním slovenským soupeřem, který má kvalitní cizinky. Po dobrém vstupu se nám vůbec nedařilo na obranném doskoku a Čajky se utrhly na 17:31. Po přestávce jsme zlepšili defenzívu a přechod do protiútoku což nakonec vedlo k úspěchu. S hráčkami jsme necelý týden spolu a výhra je povzbudivá," řekl trenér basketbalistek KP David Zdeněk. který se teprve v úterý vrátil z úspěšného ME U16 v Litvě.


Vítězný pátek královopolského basketbalu podtrhly také juniorky U19 výhrou 66:57 nad maďarským Gyorem a dva další cenné skalpy přidaly kadetky U17 (Žabiny porazily 74:64 a Gyor 64:40).


Kénik DO-TO-HO...!!!

Čajky Brňankám neuletěly