ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Kadetky a ženy KP o prvenství

V sobotu se na Jersey Cupu 2018 basketbalistek rozhodlo o tom, kdo bude hrát finále v kategorii kadetek. Domácí KP Brno se střetne s Chomutoven (11.45 v nové hale Vodova), ve stejném čase, ale ve vedlejším sále, se utká Havířov s Žabinami o 3. místo. 


Kadetky - konečné pořadí ve skupině:


A: 1. KP 6, 2. Žabiny 4, 3. Gyor 4, 4. Ostrava 4, B: 1. Chomutov 6, 2. Havířov 5, 3. Strakonice 4, 4. Ružomberok 3. 


V ženském turnaji Ružomberok zdolal po boji Piešťanské Čajky 83:74 (24:24, 45:42, 67:57) a tak se v nedělním vyvrcholení střetnou neporažení KP s Ružomberkem (14.00 NH), Piešťanské Čajky skončí bez úspěchu třetí.


V kategorii juniorek si suveréně počíná Slovanka, ale v neděli ji může ještě přibrzdit pořádající tým KP (10.00 NH). 


Přesný nedělní program je v článku Jersey Cup - rozlosování a výsledky

Kadetky a ženy KP o prvenství