ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Den náborů na Kraví hoře

Den náborů je akce zaměřená na propagaci sportu, pohybu a zdravého životního stylu. Uskuteční se již tuto sobotu 8.9. po celém areálu Kraví hory.


Děti si mohou od 9:00 do 18:00 na vlastní kůži vyzkoušet na 50 různých sportů. Oficiální slavnostní zahájení proběhne v 11:00 na hlavním pódiu.


Stanoviště basketbalového oddílu KP Brno bude umístěno jako obvykle v horní části "Kraváku". V dopoledních hodinách se vedle hlavní organizátorky a vedoucí SpS Andy Kuklové představí i někteří mládežničtí trenéři a manažer klubu Richard Foltýn. V poledních hodinách se na akci plnou soutěží a her vydají také vybrané basketbalistky A-týmu žen.


Vezměte děti, přijďte si užít sportovní den a podpořit stánek basketbalového oddílu KP Brno - Kénik DO-TO-HO...!!!


Více informací - ZDE: http://www.dennaboru.cz/


Obsáhlý článek brněnského Deníku - ZDE: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/den-naboru-poctvrte-na-kravi-hore-se-predstavi-jeste-vic-klubu-20180907.html?utm_source=poutaky&utm_medium=web&utm_campaign=poutak-300x300

Den náborů na Kraví hoře