ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP podporuje regeneraci

Vedení oddílu KP Brno ve spolupráci s partnerskými subjekty a po konzultaci s kondičním trenérem i koordinátorem regenerace Petrem Horákem zajistilo pro hráčky A-týmu žen a všechny kategorie mládeže tyto regenerační možnosti:


Každé pondělí 18:00-19:00 A-tým žen - bazén, plavání, výřivka a další regenerace v doprovodu Petra Horáka ve Sportareálu Družstevní (hradí klub - částečně z dotace).


Každé pondělí 19:00-20:00 kategorie U11-U19 - plavání a cvičení v bazénu s Peterem Milčákem také ve Sportareálu Družstevní (hradí klub - částečně z dotace), prosíme trenéry jednotlivých kategorií o koordinaci počtu nebo výběru účastníků.


Dále má A-tým žen do konce roku předplacených 84 zvýhodněných vstupů do kryokomory MRÁZ LÉČÍ na ulici Zoubkova 36, po vyčerpání limitu je možné využít klubovou slevu 100,- Kč/vstup (základní cena je 299,- Kč) a tu stejnou možnost (tedy zvýhodněný vstup za 199,- Kč) mají také hráčky všech mládežnických kategorií (do 12 let v doprovodu - zdarma).


Navíc je po domluvě s GM Richardem Foltýnem možné: využívat lokální kryoterapii v regeneračním centru 4P3 v prostoru staré haly Vodova (po domluvě s p. Michálkem také saunu), zařadit do tréninkového procesu koordinační cvičení LOKOMOCE (spolupracujeme se zakladatelkou paní Chlupovou), využít výrazných klubových slev na produkty zelených potravin GREEN WAYS (tel.: 724 189 705) a zdarma se zúčastnit připravované přednášky GW pro sportovce všech věkových kategorií (platí i pro rodiče).


Kénik DO-TO-HO...!!!


Jednotlivé odkazy:


www.druzstevni.cz , www.lokomoce.cz , https://www.4p3.cz/ , www.gw-int.net , www.mrazleci.cz

KP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraciKP podporuje regeneraci