ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

O víkendu hrála pouze mládež

Zatímco zdravá část A-týmu žen (místo dvou prestižních víkendových zápasů se Slask Wroclaw v polském Zhořelci) pouze trénovala v domácí hale a navštívila dětský náborový den na Kraví hoře, tak mládežnické kategorie absolvovaly vše dle původního programu.


Kadetky U17 vyrazily na mezinárodní turnaj do maďarského Gyoru, na kterém se utkaly s o rok staršími výběry U18 domácího týmu a slovenské Trnavy. S bilancí jedné těsné prohry a jedné jasné výhry se po triumfu na domácím Jersey Cupu tentokrát vrátily se stříbrným pohárem.


Mladší žákyně U14 napodobily v Kyjově týden starý úspěch starších spoluhráček a tradiční turnaj TUBANAK ovládly po těsné finálové výhře s Litoměřicemi.


Kénik DO-TO-HO...!!!

O víkendu hrála pouze mládežO víkendu hrála pouze mládežO víkendu hrála pouze mládežO víkendu hrála pouze mládežO víkendu hrála pouze mládež