EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Malý EuroCup v Koniarni

Po odvolání dvojzápasu se Slezou Wroclaw aktuální marodka přece jen umožňuje ženám KP Brno start na turnaji v Ružomberku. Na Liptov vyrazí v pátek devět hráček včetně dorostenek, nejprve se střetnou s pořádajícím celkem, v sobotu s Energou Toruň.  


S celkem Ružomberoku se Brňanky střetly 2. září na Jersey Cupu, atmosféru utkání poznamenalo vážné zranění rozehrávačky KP Gabriely Andělové, MBK zvítězil 77:61. Protože stejně jako MBK a KP i Energa startuje v EuroCupu, tak bude turnaj v hale Koniareň zajímavým testem pro účastníky druhé nejvýznamnější pohárové soutěže!


Polský klub s trenérem české reprezentace Š. Svitkem na lavičce pořádně zbrojí - napočítali jsme 6 cizinek vč. Kanaďanky Fields a Australanky Kunek. V minulém ročníku polské ligy ztroskotala Energa ve čtvrfinále na Sleze Wroclaw.


Program turnaje:


Pátek 14.9. - 16:00 Toruň - Žabiny, 18:30 Ružomberok - KP BRNO 


Sobota 15.9. - 15:00 Toruň - KP BRNO, 17:30 Ružomberok - Žabiny


Neděle 16.9. - 11:00 Ružomberok - Toruň

Malý EuroCup v KoniarniMalý EuroCup v KoniarniMalý EuroCup v KoniarniMalý EuroCup v Koniarni