ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Repríza jarního finále

V pořadí třetí přípravný turnaj sehrají basketbalistky KP v Piešťanech. V pátek 21.9. se atraktivní kvarteto účastníků střetne systémem Final Four nejprve v semifinále (15.30 Piešťanské Čajky - Gyor, 18.00 USK Praha - KP Brno), v sobotu jsou na programu zápasy o umístění (15.30 o třetí místo, 18.00 finále).


"Jsem ráda, že se nám podařilo pozvat na Diplomat Cup 2018 do Piešťan celky zvučných jmen. euroligový tým USK a eurocupové kolektivy Gyor a KP Brno. Věřím, že to bude vynikající prověrka pro všechny a na své si přijdou i diváci," řekla na uvítanou generální manažerka Čajek Bronislava Borovičková.


Brňanky se s Piešťanskými Čajkami střetly nedávno na domácím Jersey Cupu a zvítězily 62:56. Zda se tradiční rivalové potkají v lázeňském městě v sobotu není vzhledem k systému turnaje jisté... Duel s USK bude reprízou jarního finále ŽBL, Pražanky mají za sebou přípravný zápas se Šoproní (66:72), zasáhly do něj i cizinky Režan, Oblak a Romero.


Na Slovensko vyrazí družstvo KP v už silnějším složení než před týdnem do Ružomberku, v sestavě budou nové posily Litevka Saurazaité, Američanka Gill a po zranění to zkusí i Edita Šujanová. 

Repríza jarního fináleRepríza jarního fináleRepríza jarního fináleRepríza jarního fináleRepríza jarního finále