EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Repríza jarního finále

V pořadí třetí přípravný turnaj sehrají basketbalistky KP v Piešťanech. V pátek 21.9. se atraktivní kvarteto účastníků střetne systémem Final Four nejprve v semifinále (15.30 Piešťanské Čajky - Gyor, 18.00 USK Praha - KP Brno), v sobotu jsou na programu zápasy o umístění (15.30 o třetí místo, 18.00 finále).


"Jsem ráda, že se nám podařilo pozvat na Diplomat Cup 2018 do Piešťan celky zvučných jmen. euroligový tým USK a eurocupové kolektivy Gyor a KP Brno. Věřím, že to bude vynikající prověrka pro všechny a na své si přijdou i diváci," řekla na uvítanou generální manažerka Čajek Bronislava Borovičková.


Brňanky se s Piešťanskými Čajkami střetly nedávno na domácím Jersey Cupu a zvítězily 62:56. Zda se tradiční rivalové potkají v lázeňském městě v sobotu není vzhledem k systému turnaje jisté... Duel s USK bude reprízou jarního finále ŽBL, Pražanky mají za sebou přípravný zápas se Šoproní (66:72), zasáhly do něj i cizinky Režan, Oblak a Romero.


Na Slovensko vyrazí družstvo KP v už silnějším složení než před týdnem do Ružomberku, v sestavě budou nové posily Litevka Saurazaité, Američanka Gill a po zranění to zkusí i Edita Šujanová. 

Repríza jarního fináleRepríza jarního fináleRepríza jarního fináleRepríza jarního fináleRepríza jarního finále