ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
Sobota 3.10. 16:30 hod.
KP BRNO - BK Strakonice
Stará hala Vodova 108, Brno - Královo Pole
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkou

Na co se letos těšit...?

První domácí utkání letošní sezony uvidí královopolští příznivci zdarma. "K tomuto rozhodnutí nás vedla jednak menší atraktivita na úvodní kolo vylosovaného soupeře, ale je to zároveň i takové poděkování našim početným příznivcům za skvělou podporu v loňské sezoně," vysvětluje netradiční krok šéf klubu Richard Foltýn.


K dalším marketingovým záměrům směrem k divákům dodává: "Určitě budeme pokračovat ve všech soutěžích v rámci doprovodného programu, do kterého se letos zapojí více subjektů, odměňovat se bude navíc nejlepší domácí hráčka zápasu, připravuje se pojízdný fanshop s řadou zajímavých klubových předmětů a organizuje se také výjezd fanoušků do maďarského Miškolce na první kolo FIBA EuroCupu...".


Mezi významnější partnery se podařilo získat Pojišťovnu VZP, která se mimo klasické komerční pojištění specializuje také na profesionální sportovce, konzervárnu EKON - navazující na obnovenou tradici Fruty v jihomoravské Miroslavi, developerskou společnost DIVERSE Develop a brněnskou taxislužbu TOP1TAXI.


Soutěže pro diváky obohatí ceny od vinařství PAVLOVÍN (též pro zvolenou hráčku utkání) i poukázky na ruční mytí a čištění interiérů vozů na ulici Kulkova 30 od OZZÁKOVI RUČNÍ MYČKY a do společensko-herního klubu CHILLárna na ulici Štefánikova 40. Při vybraných zápasech bude vystaveno vozidlo z autosalonu AutoPalace Brno (v jednání je i soutěž o automobil...!).


V rámci materiálního vybavení se k dlouhodobé vynikající spolupráci s "JERSEY" (dresy, warm-upy, teplákové soupravy) rozjíždí ještě partnerství se značkou PEAK (chrániče kolen, podkraťasy, volnočasové sportovní oblečení). Realizační tým žen bude i nadále reprezentovat KP ve společenské kolekci VOLANSKY fashion.


Hlavními mediálními partnery zůstávají brněnský DENÍK ROVNOST, TV COM + ATLAS MEDIA, rádio BEAT a photo by DAVID TITZ - nově se přidávají TV BRNO 1 a celoplošná b-tv, která by měla vybrané "šlágry" vysílat v přímém televizním přenosu! V rámci studijních možností pokračuje spolupráce s Vysokou školou Karla Engliše, navázala se spolupráce s Gymnáziem Slovanské náměstí, s SOU Čichnova a připravují se i další projekty.


Obhájit loňské stříbro v ŽBL i vítězství v Českém poháru žen, postoupit ze základní skupiny EuroCupu a vylepšit umístění všech mládežnických kategorií určitě nebude jednoduché, ale s kvalitním zázemím a pracovitým trenérským týmem musí mít basketbalové KP Brno ty nejvyšší cíle...!


Takže: ať se letošní sezona všem vydaří, vyhýbají se nám zranění a Kénik DO-TO-HO...!!!

Na co se letos těšit...?