ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Slavia s americkou trojicí

V ŽBL jsou neporažené čtyři kluby, dva z nich se ve středu 10.10. představí v hale Vodova v Brně. Domácí KP přivítá Slavii a má Pražankám oplácet dvě porážky ze září a prosince 2017!


Aktuálně je složení klubů hodně jiné jak před rokem, například pivotka Madden, loňská opora Slavie,  se přesunula zpět pod Špilberk. Slavie ale na Američanky sází i dál, v Ostravě už působily rozehráčka Canty a pivotka Wingate, spolu s nimi je v kádru Jamison-Myers. Cizinky doplňují šikovné české basketbalistky Vondráčková, Pohunková, Bakajsová, Jindrová a Slovenka Theiner.


Slavia zatím nastoupila v lize jen jednou, rozdrtila Teamstore Brno 93:52 a naznačila, že hodlá bojovat na špici tabulky. Celek KP nečeká jednoduchý zápas, po cenném vítěztsví v Nymburku je však i podle bookmakerů (Tipsport 1,3x3,6) mírným favoritem. Utkání začíná v 17.30 hod.

Slavia s americkou trojicí