ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

S KP Brno do Maďarska...!

Vedení královopolského oddílu pořádá na důležitý úvodní zápas letošního ročníku EuroCupu do maďarského Miškolce automobilový zájezd zdarma! Připraveny jsou dva osmimístné vozy s řidičem. Více i formací se dozvíte přímo na telefonním čísle GM klubu: 724835465 nebo emailu foltyn.r@volny.cz.


Odjezd v den zápasu (středa 24.10. - 18:30) je naplánován na 10:00 (sraz 9:30) od nové haly Vodova, basketbaloví příznivci tak budou mít dostatek času (cca 3 hodiny) si prohlédnou i historické centrum města nebo navštívit známý lázeňský komplex zbudovaný v jeskyni.


Lákadlem mohou být také tradiční maďarské klobásky, sladká specialita vážená na kila - šomlój galuška nebo místní pálenky (jedna z nich je i feferonková...).Při minulé návštěvě nás navíc upoutala reklama na Becherovku před vchodem do jedné z restaurací na hlavní třídě...


Samotná hala má kapacitu necelých 2000 diváků a atmosféra v ní bývá velice bouřlivá, jedná se o velký sportovní komplex spojený s hokejovou arénou hned vedle místního hřbitova... Vzhledem k vývoji kvalifikací (nakonec máme ve skupině italské Benátky a francouzské Nantes) bude zahajovací střetnutí brněnských basketbalistek v Maďarsku velice důležité a hodně napoví o postupových ambicích...!


Staňte se našim šestým hráčem (návrat do Brna je hned po utkání cca po půlnoci) - KÉNIK DO-TO-HO...!!!


PS: zápas se dá stihnout také vlastním autem s výjezdem maximálně 13:30 z Brna (pro příznivce KP z jihu Moravy či ze Slovenska je to ještě kratší...!).

S KP Brno do Maďarska...!S KP Brno do Maďarska...!S KP Brno do Maďarska...!S KP Brno do Maďarska...!S KP Brno do Maďarska...!