ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Senzace má odezvu...!

Senzační výhra basketbalistek KP Brno ve 2. kole prestižního EuroCupu nad italským gigantem Reyer Venezia má nebývalou mediální odezvu.


Brněnský Deník Rovnost zařadil tuto událost dokonce na titulní stranu čtvrtečního vydání a v hlavní sportovní aktualitě se podrobně věnuje nejdůležitějším okamžikům emotivního utkání. TV BRNO 1 připravuje sestřih zápasu do pátečního televizního vysílání, TV COM odvysílal vydařený a velmi sledovaný přímý přenos.


Vynikající souboj českého vicemistra s vedoucím celkem pověstné italské Serie A1 přilákal do bouřící haly Vodova také několik zajímavých osobností. Loňská opora KP a ikona českého basketbalu Ilona Burgrová vinnou dopravní situace jen o chvíli zmeškala zamýšlený slavnostní výhoz, ale o to více jako příležitostná klubová konzultantka fandila se skupinkou bývalých královopolských hráček na tribuně.


Hlouček zbrojováckých příznivců tvořily také legendy Karel Jarůšek a Fero Mikloš i současní trenéři Pavel Šustr a Petr Maléř. Mezi fanoušky v zelených mikinách KP byl také letošní vítěz ankety sportovec roku Řečkovic a Mokré Hory - legendární baseballista a stále aktivní hráč brněnských draků Pavel Budský.


Doufejme, že dobrá nálada v ochozech i na palubovce se přenese i do dalších těžkých zápasů, které krátce po sobě brněnské basketbalistky v městské hale Vodova čekají (sobota 3.11. 15:30 USK Praha, středa 7.11. 18:00 Nantes Reze...).


Kénik DO-TO-HO...!!!

Senzace má odezvu...!