ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

EUROCUP ve všech médiích...!

Evropská basketbalová senzace v podobě vítězství hráček KP Brno nad vedoucím celkem italské Serie A1 (v neděli vyhrály Benátky i na půdě Euroligového Schia...!) a loňským finalistou EuroCupu - Reyer Venezia, vyvolala obrovskou odezvu ve všech médiích.


Emotivní reportáž TV BRNO 1 - ZDE: https://www.facebook.com/TVBrno1/videos/349689182272462/


Krásné články i s fotoalby z brněnského Deníku a MF Dnes jsou ZDE: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/senzace-kralovopolske-basketbalistky-skolily-favorita-na-celkovy-triumf-benatky-20181101.html a ZDE: https://sport.idnes.cz/kp-brno-zeny-eurocup-0r1-/basket.aspx?c=A181102_102902_sport-basket_rou


Zpráva ČTK - ZDE: https://www.sport.cz/ostatni/micove-sporty/clanek/1036890-basketbalistky-kp-brno-porazily-v-evropskem-poharu-benatky.html


Velice povedený a sledovaný přímý přenos TV COMu - ZDE: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Pohlavi-Zeny/170098-KP-BRNO-Reyer-Venezia-(ITA)-2-kolo-EuroCupu.htm (doporučujeme si pustit v čase 1:43:35 - tedy 0:07 před koncem za stavu 63:65 pro Italky...!!!).


O senzační výhře brněnských basketbalistek také aktuálně informovaly tyto sdělovací prostředky: ČT1, ČT-sport, teletext ČT, většina rozhlasových stanic a české i evropské basketbalové weby!


Doufejme, že se bravurní výkon Královopolanek odrazí také na středeční návštěvě (7.11. 18:00) s neméně kvalitním soupeřem z vyhlášené franzouzské ligy - Les Déferlantes du Nantes Rezé Basket...!


KÉNIK DO-TO-HO...!!!

EUROCUP ve všech médiích...!