EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Potěšila návštěva i mládež

V naprostém kontrastu s nepovedeným vystoupením basketbalistek KP Brno proti francouzskému Nantes byla atmosféra v hledišti slušně zaplněné haly Vodova i bohatý doprovodný program.


Necelá tisícovka diváků často oděná v zelených klubových barvách a vybavená rozličnými hudebními nástroji (žesťový kvartet, bubeníci z Hrušovan atd.) se i přes nepříznivý vývoj utkání snažila domácí hráčky vyburcovat zpět do zápasu a každou povedenou akci aplaudovala bouřlivým potleskem i troubením...


Pro dospělé byla připravena ochutnávka desetistupňového piva Jošt z řemeslného pivovaru Morávia v Brně-Medlánkách a pro všechny návštěvníky také rozšířený fanshop a zajímavé ceny v tradiční přestávkové soutěži. Nejenom ty nejmenší bavili dva maskoti KP a pojišťovny VZP (partnera utkání).


Mezi první a druhou čtvrtinou byly oceněny předsedou KP Richardem Foltýnem a znovu přihlížející Ilonou Burgrovou svěřenkyně trenérů Robo Siváka mladšího a sester Šívrových (starší žákyně U15), které v letošním létě triumfovaly na uznávaném mezinárodním turnaji ve francozském Rennes-Chantepié (letecký přesun byl realizován právě přes Nantes - eurocupová hala v městské části Rezé byla kousek od letiště...).


V přestávkovém programu předvedly svoje dovednosti nejmladší naděje královopolského basketbalu pod vedením mládežnických trenérů Káji Jandové (bývalá hráčka KP, nyní Teamstore) a Tomáše Bešiny. Společné focení zeleno-bílých děvčat se svěřenci partnerských oddílů (zejména SK Podolí a BK Skokani) poté završilo účinkování sportuchtivé mládeže v rámci 3.kola eurocupového duelu.


"Děti byly ze všeho nadšené a myslím si, že se budou i s rodiči rádi vracet fandit na zápasy Áčka. Škoda, že holky neudržely nasazení z úvodu utkání," pronesla sympaticky K. Jandová :-)


Kénik DO-TO-HO...!

Potěšila návštěva i mládežPotěšila návštěva i mládežPotěšila návštěva i mládežPotěšila návštěva i mládežPotěšila návštěva i mládež