ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Mediální okénko z Nantes

Z důvodu neochoty francouzské strany nebude ze zápasu Nantes - KP Brno vysílán online stream, byť management KP a TVCom na realizaci přenosu měli velký zájem... (poslední možností, která se nyní prověřuje je živé natáčení z mobilu GM Richarda Foltýna).


V jednání jsou také živé vstupy reportéra brněnského Deníku Vladimíra Formánka a náhradním řešením online statistiky - ZDE: http://www.fiba.basketball/eurocupwomen/18-19/game/1312/Nantes-Reze-KP-Brno#tab=play_by_play


 


Basketbaloví příznivci se také mohou těšit na aktuální příspěvek Ondry Tomka ve sportovních zprávách na ČTsport (22.00 hod.) nebo ve čtvrtečních BBV a na eurocupovou reportáž v nedělní BasketMánii (9:55) - kde se mj. objeví i záběry z netradičního hudebního doprovodu Královopolanek a z dopolední kontroly dresů komisařem (tedy i pohled na hlavní partnery klubu).


Aktuální fotokoláže a případné video vstupy nejdete na Instagramu KP...!


Kénik DO-TO-HO...!!!

Mediální okénko z Nantes