ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

S Nymburkem o den později, ale s Bartákovou...!

Atraktivní souboj 13. kola ŽBL mezi momentálně čtvrtým KP Brno a druhým Nymburkem se na přání hostujícího družstva bude hrát až v neděli 6.1. od 15:00 hodin v NH Vodova (původně sobota 15:30).


"Vyhověli jsme soupeři ve prospěch českého ženského basketbalu, protože hraje ve čtvrtek důležité utkání play-off EuroCupu proti polské Bydhosti," uvedl hlavní trenér KP Martin Pospíšil.


"Začátek utkaní v 15 hodin jsme stanovili také s ohledem na zápas dalšího brněnského zástupce Teamstore, který se od 17 hodin utká v hale Morenda s pražskou Slavii...," doplnil královopolský manažer Richard Foltýn, který zároveň ocenil rychlé odsouhlasení přestupu Lenky Bartákové středočeským klubem.


Více o příkladné spolupráci mezi kluby ŽBL naleznete - ZDE: http://www.zenskybasket.cz/aktuality/spoluprace-nymburka-a-kp-brno.html a ZDE: https://www.idnes.cz/sport/basket/eurocup-zeny-basketbal-nymburk-artego-bydgoszcz.A190103_141919_sport-basket_ten

S Nymburkem o den později, ale s Bartákovou...!S Nymburkem o den později, ale s Bartákovou...!S Nymburkem o den později, ale s Bartákovou...!S Nymburkem o den později, ale s Bartákovou...!S Nymburkem o den později, ale s Bartákovou...!