ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

O víkendu hrají doma i juniorky

Nejenom na velice očekávaný nedělní (15:00) souboj ŽBL KP Brno - Nymburk se můžou těšit příznivci kvalitního královopolského basketbalu.


Hned o prvním vikendu tohoto roku startují také mládežnické extraligové soutěže juniorek a starších žákyň (v Chomutově a na HB Praha).


Momentálně šesté starší dorostenky KP Brno sehrají obě utkání o první čtyřku tabulky v domácí hale Vodova a to v sobotu od 17:30 proti předposlednímu Sokolu Nusle a v neděli od 10:00 s pátými Pardubicemi.


Přijďte zeleno-bílé hráčky povzbudit v důležitých zápasech pro nasazení do play off - Kénik DO-TO-HO...!!!

O víkendu hrají doma i juniorkyO víkendu hrají doma i juniorkyO víkendu hrají doma i juniorkyO víkendu hrají doma i juniorky