EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Juniorky ve středu s Ostravou

Na žádost soupeře se bude netradičně ve středu 23.1. hrát v Brně extraliga juniorek. Basketbalistky KP Brno přivítají od 16.45 ve staré hale Vodova SBŠ Ostrava. Severomoravanky v řádném víkendovém termínu totiž čeká start v evropském poháru.


Utkají se v tabulce páté Brňanky a předposlední SBŠ, domácí tým je tedy favoritem a vítězství by posílilo jeho úsilí o co nejlepší umístění pro play off. Trenér KP Róbert Sivák st., který u starších dorostenek premiérově naváže na úspěšné působení u kadetek, bude postrádat zraněnou rozehrávačku Olšovou.


Slovenská reprezentantka chyběla citelně minulou sobotu a neděli v zápasech v Praze s USK a Slovankou. Basketbalistky KP dvakrát vysoko prohrály. Neuspěla ani Ostrava, která doma nestačila na Nusle a Pardubice. Středeční souboj 17. kola bude i o posílení sebevědomí do zbývající části extraligy. V říjnu Brňanky zvítězily v Ostravě 79:55.


Kénik DO-TO-HO...!!!

Juniorky ve středu s Ostravou