ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Testování na fakultě

Ve víkendovém 16. kole ŽBL má druhý tým tabulky KP Brno volno, představí se až 3.2. v Ostravě. Samozřejmě, že hráčky nelenošily - v programu se vymezil čas i na pravidelnou regeneraci (bazén, sauna, kryokomora) a rehabilitaci, ale také na preventivní testy v laboratoři sportovní motoriky na Fakultě sportovních studií MU. Měřila se svalová síla na izokinetickém dynamometru (Cybex).


Po středečním čtvrtfinalovém zápase Slovanka - Slavie jsou už také známi všichni účastníci Final 4 ČP. Do Karlových Varů se v březnu vydá Slavia, která zvítězila 85:56 a už týden známé trio KP, Hradec Králové a Nymburk rozšířila na kvarteto.


V Brně se v pátek a sobotu bude hrát první liga žen, mladý B tým KP v pátek hostí vedoucí celek soutěže Studánku Pardubice (19.30), v sobotu basketbalistky z Peček (15), vždy v nové hale Vodova. A ve stejné hale se mladší žákyně KP v atraktivních regionálních derby střetnou v extraligové sk. B v sobotu se Žabinami (10.15) a v neděli s Kyjovem (11.30).

Testování na fakultěTestování na fakultěTestování na fakultěTestování na fakultěTestování na fakultě