EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Ve Final 4 s Nymburkem

Basketbalistky KP Brno čeká v semifinále Final 4 Českého poháru celek Nymburka. Obhájkyně prvenství vyzvou bronzové medailistky z posledního Final 4, ty jsou současně i domácím týmem (byť turnaj bude v Karlových Varech...). Ve druhém semifinále se střetne pražská Slavia s Hradcem Králové.


Losování proběhlo v pondělí v sídle ČBF v Praze, generální sekretář ČBF M. Konečný nejprve vylosoval dvojici Nymburk - KP. Středočešky ale využily práva pořádajícího týmu a vybraly si možnost hrát až druhé semifinále v pořadí.


Poslední dva duely mezi KP a Nymburkem nabídly velká dramata vždy se šťastným koncem pro brněnské družstvo. V říjnu v ŽBL vyhrálo u Labe ve Sportovním centru 77:75, na začátku ledna uhájilo domácí prostředí poměrem 68:64.


Final 4 ČP se odehraje ve dnech 9.-10.3. 2019 v Hale míčových sportů KV Areny v Karlových Varech.


Program akce: 9. 3. semifinále 1 a 2: 15:00 hod. Slavia - Hradec Králové, 17:30 Nymburk - KP Brno, 10.3.- 15:00 o 3. místo, 17:30 finále. 

Ve Final 4 s Nymburkem