ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Opět druhý se třetím

Tři dny po vítězném brněnském derby se Žabinami čeká basketbalistky KP další oříšek. A to tým Hradce Králové, který je aktuálně třetí v pořadí ŽBL. Tedy stejně jako ve středu na Rosničce půjde o souboj druhého s třetím a fanoušci se mají v sobotu v hale Vodova opět na co těšit!


Lvice mají na kontě pět porážek, z nich je asi nejvíce mrzí dvě ztráty se Slavií. Naopak patří mezi trio přemožitelek Brňanek, v říjnu v hale Sokola těsně vyhrály 78:74, když Moravanky neubránily dvoumetrovou pivotku Kulichovou, autorku 18 bodů.


Družstvo vedené trenérkou Ptáčkovou se opírá o naděje i o zkušené basketbalistky, v sobotu od 15.30 budou Zavázalová, Effangová, Klaudová Lichtarovičová, Minarovičová, Marečková či Kulichová usilovat o přerušení série sedmi ligových výher KP.   


Zdravé domácí hráčky opět určitě podpoří děvčata z rozsáhlé marodky a doufejme, že kromě nich bude v nové hale Vodova i početná a bouřlivá divácká kulisa. Basketbalový program doplní v Králově Poli kadetky, které v extralize přivítají USK (sobota 12.15) a Chomutov (neděle 10).

Opět druhý se třetím