ŽBL 2019/20 sk. A1
Nejbližší domácí utkání
26.2.2020
KP BRNO - Žabiny Brno
Městská hala Vodova 108 - nová, Brno-Královo Pole
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

V úterý do semifinále?

V play off ŽBL se vyjasňuje, USK, Hradec a KP vedou 2:0 na zápasy a je možné rychlé ukončení všech čtvrtfinalových sérii (Žabiny už zdolaly Trutnov 3:0). Osud Slovanky v souboji s USK je takřka zpečetěn, avšak Nymburk (hostí hradecké Lvice) a  Slavia (jede do Králova Pole) asi nechtějí ukončit sezonu v březnu a pokusí se odvrátit mečbol soupeře.


Družstvo Slavie dokázalo hráčky KP v minulém týdnu trápit, ale vždy bez konečného vyznění. Pražanky v obou utkáních vyhrály první poločas, ale potom neodolaly tlaku probuzeného favorita. Je jasné, že opět na Brňanky vyběhnou s agresivní obranou a přímočarým tahem na koš doplněným efektivní střelbou ze všech pozic. Jakékoliv laškování hráček KP v úvodu utkání by se už nemuselo vyplatit!


Domácí kolektiv by měl v úterý od 17:30 hod. v hale Vodova vyrazit do boje s plným úsilím hned po rozskoku a prodat své kvality. Případný čtvrtý zápas ve čtvrtek v Edenu by byl komplikací postupu do semifinále (zde už čekají Žabiny), hráčky ani RT navíc netouží poslouchat skandování slávistických rowdies "Zku.vené Brno!"...


A fanoušci KP by se pravděpodobně zase nedočkali online přenosu na TVcom, v sobotu se nevysílalo, protože se cestou do haly ztratil kameraman!?

V úterý do semifinále?